Faza grupowa
SOBOTA - 2.12.2023
GRUPA A - MECZE
Godz. | Gospodarze | Wyniki | Goście | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | A1 | GDAŃSK | 2 | (13:15;15:8;15:5) | 1 | WARSZAWA | A4 |
08:00 | A3 | KRAKÓW | 2 | (19:17;15:13) | 0 | KATOWICE | A2 |
10:00 | A4 | WARSZAWA | 2 | (18:16;18:16;15:12) | 1 | KATOWICE | A2 |
10:00 | A1 | GDAŃSK | 0 | (10:15;12:15) | 2 | KRAKÓW | A3 |
12:00 | A3 | KRAKÓW | 2 | (15:9;15:11) | 0 | WARSZAWA | A4 |
12:00 | A2 | KATOWICE | 1 | (15:13;12:15;8:15) | 2 | GDAŃSK | A1 |
GRUPA A - TABELA
Drużyny | Mecze | Punkty | Sety wygrane | Sety stracone |
---|---|---|---|---|
KRAKÓW | 3 | 6 | 6 | 0 |
GDAŃSK | 3 | 5 | 4 | 4 |
WARSZAWA | 3 | 4 | 3 | 5 |
KATOWICE | 3 | 3 | 2 | 6 |
GRUPA B - MECZE
Godz. | Gospodarze | Wyniki | Goście | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | B1 | WROCŁAW | 0 | (11:15;10:15) | 2 | POZNAŃ | B4 |
09:00 | B3 | LUBLIN | 2 | (15:13;15:9) | 0 | ŁÓDŹ | B2 |
11:00 | B3 | LUBLIN | 2 | (15:8;15:3) | 0 | WROCŁAW | B1 |
11:00 | B4 | POZNAŃ | 2 | (15:9;16:14) | 0 | ŁÓDŹ | B2 |
13:00 | B3 | LUBLIN | 1 | (13:15;15:7;10:15) | 2 | POZNAŃ | B4 |
13:00 | B2 | ŁÓDŹ | 2 | (15:11;15:7) | 0 | WROCŁAW | B1 |
GRUPA B - TABELA
Drużyny | Mecze | Punkty | Sety wygrane | Sety stracone |
---|---|---|---|---|
POZNAŃ | 3 | 6 | 6 | 0 |
LUBLIN | 3 | 5 | 5 | 2 |
ŁÓDŹ | 3 | 4 | 2 | 4 |
WROCŁAW | 3 | 3 | 0 | 6 |
Transmisja na żywo - Faza pucharowa
Faza pucharowa
NIEDZIELA - 3.12.2023
MECZ O 7 MIEJSCE
Godz. | Gospodarze | Wynik | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
10:00 | KATOWICE | 2 | (15:8;15:11) | 0 | WROCŁAW |
MECZ O 5 MIEJSCE
Godz. | Gospodarze | Wynik | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|
11:00 | WARSZAWA | 2 | (15:10;15:10) | 0 | ŁÓDŹ |
STREFA MEDALOWA
Godz. | Faza | Gospodarze | Wynik | Goście | ||
---|---|---|---|---|---|---|
08:00 | Półfinał I | KRAKÓW | 2 | (20:18;15:13) | 0 | LUBLIN |
09:00 | Półfinał II | POZNAŃ | 0 | (6:15;7:15) | 2 | GDAŃSK |
12:00 | o III miejsce | LUBLIN | 2 | (15:7;15:10) | 0 | POZNAŃ |
13:00 | Finał | KRAKÓW | 2 | (15:8;15:11) | 0 | GDAŃSK |
Klasyfikacja środowisk
Miejsce | Środowisko AZS | Punkty do klas. generalnej |
---|---|---|
1. | KRAKÓW | 9 |
2. | GDAŃSK | 7 |
3. | LUBLIN | 6 |
4. | POZNAŃ | 5 |
5. | WARSZAWA | 4 |
6. | ŁÓDŹ | 3 |
7. | KATOWICE | 2 |
8. | WROCŁAW | 1 |
Informacje organizacyjne
Obiekt: Centrum Kultury Fizycznej i Sportu UP Lublin
(ul. Głęboka 31)
Obiady sobota: – 12:00 – 14:00
Stołówka UMCS ,,Trójka” (ul. Langiewicza 16)
Kolacje sobota: – 17:00 – 19:00
Stołówka UMCS ,,Trójka” (ul. Langiewicza 16)
Obiady niedziela: – 12:00 – 14:00
Stołówka UMCS ,,Trójka” (ul. Langiewicza 16)
Rozgrzewka: 7:30
Koordynator: Magdalena Skowronek – magdalena.skowronek@azs.pl – 691-518-287