Image
Image
Image

Futsal

Informacje

HARMONOGRAM ROZGRYWEK:

I dzień

08:30 A1 ŁÓDŹ A4 POZNAŃ
09:20 B1 GDAŃSK B4 WARSZAWA
10:10 A2 WROCŁAW A3 KATOWICE
11:00 B2 KRAKÓW B3 LUBLIN
11:50 A4 POZNAŃ A3 KATOWICE
12:40 B4 WARSZAWA B3 LUBLIN
13:30 A1 ŁÓDŹ A2 WROCŁAW
14:20 B1 GDAŃSK B2 KRAKÓW
15:10 A2 WROCŁAW A4 POZNAŃ
16:00 B2 KRAKÓW B4 WARSZAWA
16:50 A3 KATOWICE A1 ŁÓDŹ
17:40 B3 LUBLIN B1 GDAŃSK

II dzień

09:00 półfinał 1: Wrocław - Warszawa
09:50 półfinał 2: Lublin - Katowice
10:40 mecz o 7 miejsce: Poznań - Gdańsk
11:30 mecz o 5 miejsce: Łódź - Kraków
12:20 mecz o 3 miejsce: Wrocław - Katowice
13:10 FINAŁ: Lublin - Warszawa

OBIADY:

30.11.2019 – Bistro Piast (ul. Piastowska 47)
01.12.2019 – stołówka UEK

Wyniki - GRUPA A

Godzina   Gospodarze   Goście Wynik
8.30 A1 Łódź A4 Poznań 1:0
10.10  A2  Wrocław   A3 Katowice   2:2
11.50  A4  Poznań   A3 Katowice   5:2
13.30 A1 Łódź A2 Wrocław 0:0
15.10 A2 Wrocław A4 Poznań 7:4
16.50 A3 Katowice A1 Łódź 3:1

 

Miejsce Drużyny  Mecze Bilans bramek Punkty
1 Wrocław 3 11:11 5
2 Katowice 3 5:3 4
3 Łódź 3 2:3 4
4 Poznań 3 9:10 3

 

Wyniki GRUPA B

Godzina   Gospodarze   Goście Wynik
9.20 B1 Gdańsk B4 Warszawa 2:5
11.00 B2 Kraków B3 Lublin 0:5
12.40 B4 Warszawa B3 Lublin 5:0
14.20 B1 Gdańsk B2 Kraków 3:5
16.00 B2 Kraków B4 Warszawa 6:1
17:40 B3 Lublin B1 Gdańsk 7:4

 

Miejsce Drużyny  Mecze Bilans bramek Punkty
1 Lublin  3 12:9  6
2 Warszawa 3 11:8 6
3 Kraków 3 11:9 6
4 Gdańsk  3 9:17 0

 

MECZE O MIEJSCA:

09:00 półfinał 1: Wrocław - Warszawa 1:2
09:50 półfinał 2: Lublin - Katowice 3:3 (k. 3:2)
10:40 mecz o 7 miejsce: Poznań - Gdańsk 7:2
11:30 mecz o 5 miejsce: Łódź - Kraków 2:8
12:20 mecz o 3 miejsce: Wrocław - Katowice 1:1 (k. 1:3)
13:10 FINAŁ: Lublin - Warszawa 2:0

FUTSAL MĘŻCZYZN

Image

Miejsce rozgrywek

Adres

I dzień - hala sportowa Akademii Górniczo-Hutniczej (ul. Piastowska 26a)
II dzień - hala sportowa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27)

Komunikat końcowy

Akademicki Związek Sportowy Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search