Image
Image
Image

Piłka siatkowa kobiet

INFORMACJE

HARMONOGRAM ROZGRYWEK:

I dzień

09:00
A1 LUBLIN A4 ŁÓDŹ
B1 POZNAŃ B4 GDAŃSK

09:50
A2 WROCŁAW A3 KRAKÓW
B2 KATOWICE B3 WARSZAWA

10:40
A4 ŁÓDŹ A3 KRAKÓW
B4 GDAŃSK B3 WARSZAWA

11:30
A1 LUBLIN A2 WROCŁAW
B1 POZNAŃ B2 KATOWICE

12:20
A2 WROCŁAW A4 ŁÓDŹ
B2 KATOWICE B4 GDAŃSK

13:10
A3 KRAKÓW A1 LUBLIN
B3 WARSZAWA B1 POZNAŃ

II dzień

09:00 mecz o 7: Wrocław - Poznań
09:50 półfinał nr 1: Kraków - Warszawa
10:40 półfinał nr 2: Katowice - Łódź
11:30 mecz o 5: Lublin - Gdańsk
12:20 mecz o 3 miejsce: Kraków - Łódź
13:10 FINAŁ: Katowice - Warszawa

OBIADY:

30.11.2019 – bar „Sami Swoi”
01.12.2019 – klub ARKA – kampus UR

WYNIKI

MECZE GRUPY A

A1 LUBLIN A4 ŁÓDŹ 0:2 (9:15, 5:15)

A2 WROCŁAW A3 KRAKÓW 0:2 (11:15, 8:15)

A4 ŁÓDŹ A3 KRAKÓW 1:2 (11:15, 15:11. 4:15)  

A1 LUBLIN A2 WROCŁAW 2:1 (15:13, 13:15, 16:14)

A2 WROCŁAW A4 ŁÓDŹ 0:2 (20:22, 13:15)

A3 KRAKÓW A1 LUBLIN 2:0 (18:16, 15:8)

TABELA GRUPY A

Miejsce Środowisko AZS Mecze Bilans setów Bilans małych pkt Punkty
1. Kraków 3 6:1 104:73 6
2. Łódź 3 5:2 111:94 5
3. Lublin 3 2:5 82:105 4
4. Wrocław 3 1:5 94:111 3

 

MECZE GRUPY B

B1 POZNAŃ B4 GDAŃSK 2:1 (12:15,15:7,16:14)

B2 KATOWICE B3 WARSZAWA 2:0 (15:5, 15:10)

B4 GDAŃSK B3 WARSZAWA 2:1 (11:15, 21:19. 15:4)

B1 POZNAŃ B2 KATOWICE 0:2 (7:15, 13:15)

B2 KATOWICE B4 GDAŃSK 2:0 (15:6, 15:7)

B3 WARSZAWA B1 POZNAŃ 2:0 (15:11, 15:9)

TABELA GRUPY B

Miejsce Środowisko AZS Mecze Bilans setów Bilans małych pkt Punkty
1. Katowice 3 6:0 90:48 6
2. Warszawa  3 3:4  83:97  4
3.  Gdańsk 3 3:5  96:111  4
4. Poznań  3 2:4  83:96  4

MECZE O MIEJSCA

09:00 mecz o 7: Wrocław - Poznań 0:2 (9:15, 13:15)
09:50 półfinał nr 1: Kraków - Warszawa 0:2 (12:15, 6:15)
10:40 półfinał nr 2: Katowice - Łódź 2:0 (15:6, 15:7)
11:30 mecz o 5: Lublin - Gdańsk 1:2 (4:15, 15:12, 5:15)
12:20 mecz o 3 miejsce: Kraków - Łódź 0:2 (9:15, 16:18)
13:10 FINAŁ: Katowice - Warszawa 2:0 (15:10,15:11)

PIŁKA SIATKOWA KOBIET

Image

Miejsce rozgrywek

Adres

I dzień - hala sportowa Politechniki Krakowskiej (ul. Kamienna 17)
II dzień - hala sportowa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (al. 29 Listopada 58)

komunikat końcowy

Akademicki Związek Sportowy Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search