Image
Image
Image

Piłka siatkowa mężczyzn

INFORMACJE

HARMONOGRAM ROZGRYWEK:

I dzień

09:00
A1 KRAKÓW A4 POZNAŃ
B1 WARSZAWA B4 GDAŃSK

09:50
A2 ŁÓDŹ A3 KATOWICE
B2 LUBLIN B3 WROCŁAW

10:40
A4 POZNAŃ A3 KATOWICE
B4 GDAŃSK B3 WROCŁAW

11:30
A1 KRAKÓW A2 ŁÓDŹ
B1 WARSZAWA B2 LUBLIN

12:20
A2 ŁÓDŹ A4 POZNAŃ
B2 LUBLIN B4 GDAŃSK

13:10
A3 KATOWICE A1 KRAKÓW
B3 WROCŁAW B1 WARSZAWA

II dzień

09:00 mecz o 7: Kraków - Gdańsk - dyskwalifikacja drużyny z Gdańska
09:50 półfinał nr 1: Poznań - Warszawa
10:40 półfinał nr 2: Wrocław - Łódź
11:30 mecz o 5 miejsce: Katowice - Lublin
12:20 mecz o 3 miejsce: Warszawa - Łódź
13:10 FINAŁ: Wrocław - Poznań

OBIADY:

30.11.2019 – klub ARKA – kampus UR
01.12.2019 – klub ARKA – kampus UR

WYNIKI

MECZE GRUPY A

A1 KRAKÓW A4 POZNAŃ 0:2 (6:15, 12:15) 

A2 ŁÓDŹ A3 KATOWICE 2:1 (9:15, 15:13, 16:14)

A4 POZNAŃ A3 KATOWICE 2:0 (15:10, 15:9)

A1 KRAKÓW A2 ŁÓDŹ 0:2 (12:15, 9:15)

A2 ŁÓDŹ A4 POZNAŃ 0:2  (5:15, 8:15)

A3 KATOWICE A1 KRAKÓW 2:0 (17:15, 17:15)

TABELA GRUPY A

Miejsce Środowisko AZS Mecze Bilans setów Bilans małych pkt Punkty
1. Poznań 3 6:0 90:50 6
2. Łódź 3 4:2 83:93 5
3. Katowice 3 3:4 95:100 4
4. Kraków 3 0:6 69:94 3

 

MECZE GRUPY B

B1 WARSZAWA B4 GDAŃSK 0:2 (14:16,8:15)  - walkower 2:0

B2 LUBLIN B3 WROCŁAW 0:2 (9:15, 9:15)

B4 GDAŃSK B3 WROCŁAW 1:2 (16:14, 13:15, 6:15)  - walkower 0:2

B1 WARSZAWA B2 LUBLIN 2:0 (15:12, 15:10)

B2 LUBLIN B4 GDAŃSK 0:2 (9:15, 10:15)  - walkower 2:0

B3 WROCŁAW B1 WARSZAWA 2:0 (15:13, 15:13)

TABELA GRUPY B

Miejsce Środowisko AZS Mecze Bilans setów Bilans małych pkt Punkty
1. Wrocław 3 6:1 104:79 6
2. Warszawa 3 2:4 78:83 4
3. Lublin 3 0:6 59:90 3
4. Gdańsk 3 0:6 0:90 3

 

MECZE O MIEJSCA

09:50 półfinał nr 1: Poznań - Warszawa 2:1 (14:16, 15:13, 15:13)

10:40 półfinał nr 2: Wrocław - Łódź 2:0 (15:5, 15:12)

11:30 mecz o 5 miejsce: Katowice - Lublin 1:2 (15:13, 13:15, 7:15)

12:20 mecz o 3 miejsce: Warszawa - Łódź 2:1 (15:11, 12:15, 16:14)

13:10 FINAŁ: Wrocław - Poznań 2:1 (15:12, 14:16, 15:10) 

 

PIŁKA SIATKOWA MĘŻCZYZN

Image

Miejsce rozgrywek

Adres

I dzień - hala sportowa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (al. 29 Listopada 58) - SEKTOR A i B
II dzień - hala sportowa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (al. 29 Listopada 58) - SEKTOR B

komunikat końcowy

Akademicki Związek Sportowy Kraków. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search