Image
Image
Image

Pływanie

50mStyl dowolny - kobiety
PozycjaNazwisko i imięUczelniaCzas
1.Zrobek NataliaUŁ Łódź27.91
2.Żarnowska KarolinaAWF Warszawa28.67
3.Trafas KorneliaUAM Poznań28.90
4.Śliczniak WeronikaAWL Wrocław29.24
5.Staros SandraAWF Warszawa29.42
6.Król OliwiaUŁ Łódź29.47
7.Kantorska DariaUW Warszawa30.23
8.Kuzebska KarolinaSGH Warszawa30.41
9.Kaniczuk SylwiaAGH Kraków30.56
10.Peplińska MagdalenaPG Gdańsk31.39
11.Brembor PatrycjaPŚ Gliwice31.60
12.Habiera AleksandraUE Poznań32.09
13.Lishchyna NikaUEK Kraków32.22
14.Półkotycka ŁucjaAWF Katowice32.53
15.Jopp MatyldaPW Wrocław32.59
16.Noworzyn WiktoriaAWF Kraków32.76
17.Krupa NataliaAWF Katowice32.77
18.Kozak AnnaKUL Lublin33.32
19.Strachanowska HelenaGUM Gdańsk33.49
20.Tomaszewska JuliaUMCS Lublin34.15
21.Strzępka NataliaKUL Lublin35.29
22.Gumowska KarolinaPG Gdańsk35.48
23.Kolesinska YuliaPL Lublin39.84
50mStyl dowolny - mężczyźni
PozycjaNazwisko i imięUczelniaCzas
1.Franke PawełPJATK Warszawa23.91
2.Butkiewicz WładysławAWF Katowice23.95
3.Stępniak KacperWUM Warszawa24.27
4.Pecyna MaciejSGGW Warszawa24.38
5.Siembida HubertUEK Kraków25.02
6.Wlazłowski DamianAWF Warszawa25.03
7.Śrama GabrielAWF Poznań25.20
8.Szarek DawidAWL Wrocław25.31
9.Kolanowski WiktorAGH Kraków25.64
10.Wiak BartłomiejUM Lublin25.71
11.Bednarz MateuszUP Lublin25.73
12.Góral MichałPŚ Gliwice25.75
13.Chromik SzymonAWF Katowice25.76
14.Czyżak ArkadiuszUE Katowice26.06
15.Kubiński ArkadiuszPG Gdańsk26.08
16.Maciąg PiotrUJ Kraków26.14
17.Tao-Anh KewinPG Gdańsk26.24
18.Hryhoriev TymofiiiPL Lublin26.43
19.Awruk SzymonPW Wrocław26.94
20.Sęczek SzymonUM Łódź27.79
21.Seńko DawidAWL Wrocław27.80
22.Ziąbka PiotrUE Poznań28.44
23.Pakuła OskarPG Gdańsk28.70
24.Szczepański JakubPG Gdańsk28.73
25.Zadrąg PiotrPL Lublin29.31
26.Wójcik IwoPP Poznań30.27
50mStyl klasyczny - kobiety
PozycjaNazwisko i imięUczelniaCzas
1.Kędziora MartinaSGH Warszawa35.76
2.Piekut AleksandraPW Warszawa36.18
3.Bachanek JuliaSGGW Warszawa37.77
4.Kuzebska KarolinaSGH Warszawa38.61
5.Wojdat NataliaUP Lublin39.36
6.Lishchyna NikaUEK Kraków39.81
7.Jujeczka MartynaAWF Poznań41.34
8.Socha AnnaUJ Kraków41.48
9.Byczyńska KlaudiaKUL Lublin41.75
10.Pękala AgnieszkaAWF Poznań43.29
11.Chojnicka AgataPG Gdańsk43.38
12.Płociszko IlonaPŚ Gliwice43.64
13.Noworzyn WiktoriaAWF Kraków44.41
14.Kozak AnnaKUL Lublin44.47
15.Gumowska KarolinaPG Gdańsk52.80
50mStyl klasyczny - mężczyźni
PozycjaNazwisko i imięUczelniaCzas
1.Chałupczyński BartoszPW Warszawa30.20
2.Rokita AleksanderAGH Kraków31.37
Szczepaniak JakubAGH Kraków31.37
4.Piętka MarcinAWF Kraków31.52
5.Wiak BartłomiejUM Lublin31.60
6.Tsishkevich DmitryUMCS Lublin33.06
7.Nieroński SebastianGUM Gdańsk33.07
8.Zdanowicz KajetanPW Wrocław33.56
9.Cieślik JakubPW Warszawa34.16
10.Tao-Anh KewinPG Gdańsk34.47
11.Wójcik IwoPP Poznań34.48
12.Żerański PrzemysławPW Warszawa34.70
13.Kulisiewicz RafałUP Lublin34.88
14.Dymek DawidPW Warszawa34.89
15.Chromik SzymonAWF Katowice36.26
16.Pakuła OskarPG Gdańsk37.05
17.Seńko DawidAWL Wrocław37.45
18.Firlejczyk MichałPŚ Gliwice38.45
19.Zadrąg PiotrPL Lublin40.04
50mStyl grzbietowy - kobiety
PozycjaNazwisko i imięUczelniaCzas
1.Ćwil AngelaUM Łódź31.28
2.Trafas KorneliaUAM Poznań32.92
3.Staros SandraAWF Warszawa33.17
4.Nycz KamilaPK Kraków35.09
5.Kordowska KlaudiaGUM Gdańsk35.38
6.Cader AleksandraAWF Warszawa35.41
7.Jujeczka MartynaAWF Poznań35.67
8.Seroczyńska AmeliaUW Warszawa36.75
9.Tymofejewicz NataliaAWL Wrocław36.79
10.Krupa NataliaAWF Katowice36.97
11.Koźbiał ZuzannaAWF Kraków37.09
12.Ślęczkowska WeronikaSGGW Warszawa37.35
13.Pieńkos MałgorzataPG Gdańsk38.98
14.Kępczyńska AleksandraGUM Gdańsk39.15
15.Jopp MatyldaPW Wrocław39.65
16.Chojnicka AgataPG Gdańsk41.92
17.Strzępka NataliaKUL Lublin43.41
18.Płociszko IlonaPŚ Gliwice43.77
50mStyl grzbietowy - mężczyźni
PozycjaNazwisko i imięUczelniaCzas
1.Franke PawełPJATK Warszawa26.36
2.Piątek MichałUEK Kraków29.07
3.Laskowski MichałPG Gdańsk29.14
4.Góral MichałPŚ Gliwice29.46
5.Bednarz MateuszUP Lublin30.11
6.Skaldawski KrzysztofSGH Warszawa30.31
7.Kolanowski WiktorAGH Kraków31.32
8.Żerański PrzemysławPW Warszawa31.85
9.Klawikowski JakubPW Wrocław31.96
10.Sęczek SzymonUM Łódź32.13
11.Zdanowicz KajetanPW Wrocław32.40
12.Gwóźdź JanUJ Kraków32.69
13.Ziąbka PiotrUE Poznań33.03
14.Hryhoriev TymofiiiPL Lublin34.92
15.Firlejczyk MichałPŚ Gliwice35.61
50mStyl motylkowy - kobiety
PozycjaNazwisko i imięUczelniaCzas
1.Ćwil AngelaUM Łódź29.88
2.Zrobek NataliaUŁ Łódź30.72
3.Król OliwiaUŁ Łódź31.43
4.Śliczniak WeronikaAWL Wrocław32.02
5.Żarnowska KarolinaAWF Warszawa32.22
6.Bachanek JuliaSGGW Warszawa32.55
7.Kantorska DariaUW Warszawa32.97
8.Wawszczak AnnaWUM Warszawa33.01
9.Tymofejewicz NataliaAWL Wrocław33.20
10.Wojdat NataliaUP Lublin33.68
11.Kordowska KlaudiaGUM Gdańsk34.27
12.Pękala AgnieszkaAWF Poznań35.10
13.Peplińska MagdalenaPG Gdańsk35.61
14.Brembor PatrycjaPŚ Gliwice35.86
15.Sudek AleksandraUJ Kraków38.02
16.Nycz KamilaPK Kraków40.81
17.Półkotycka ŁucjaAWF Katowice41.41
18.Tomaszewska JuliaUMCS Lublin41.85
DYSKW.Habiera AleksandraUE Poznań34.57
50mStyl motylkowy - mężczyźni
PozycjaNazwisko i imięUczelniaCzas
1.Butkiewicz WładysławAWF Katowice25.88
2.Stępniak KacperWUM Warszawa25.90
3.Pecyna MaciejSGGW Warszawa26.22
4.Wlazłowski DamianAWF Warszawa26.54
5.Siembida HubertUEK Kraków26.71
6.Śrama GabrielAWF Poznań26.72
7.Szarek DawidAWL Wrocław26.94
8.Czyżak ArkadiuszUE Katowice27.22
9.Chałupczyński BartoszPW Warszawa27.31
10.Maciąg PiotrUJ Kraków27.45
11.Piętka MarcinAWF Kraków28.71
12.Tsishkevich DmitryUMCS Lublin28.77
13.Kulisiewicz RafałUP Lublin28.94
14.Awruk SzymonPW Wrocław30.15
15.Klawikowski JakubPW Wrocław33.03
4x 50mStyl dowolny - kobiety
PozycjaŚrodowiskoCzas
1.AZS Warszawa1:58.92
2.AZS Poznań2:07.16
3.AZS Gdańsk2:12.37
4.AZS Katowice2:16.04
5.AZS Lublin2:17.52
4x 50mStyl dowolny - mężczyźni
PozycjaŚrodowiskoCzas
1.AZS Warszawa1:36.74
2.AZS Katowice1:39.69
3.AZS Kraków1:43.75
4.AZS Lublin1:44.39
5.AZS Wrocław1:45.03
6.AZS Gdańsk1:45.29

PŁYWANIE

Image

Miejsce rozgrywek

Adres

CSiR UW, ul. Banacha 2a
Akademicki Związek Sportowy Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search